Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn, forBet IV liga, grupa: warmińsko-mazurska, 12.9.2020 (piłka nożna M)

Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn

forBet IV liga, grupa: warmińsko-mazurska

Po środowej wizycie na meczu Granicy w Reszlu przyszedł czas na spotkanie domowe tej drużyny. Starcie zapowiadało się na dość wyrównane, bowiem chodziło o sąsiadów z tabeli. Stomil zajmował  miejsce wyżej od Granicy (odpowiednio 10. i 11.). Goście przed meczem pochwalić się mogli najlepszym wyjazdowym atakiem (11 goli).
W zeszłym sezonie, z oczywistych powodów, meczu w Kętrzynie nie było.  Za to w Olsztynie mecz był. Zakończył się zwycięstwem rezerw Stomilu 5-2. (Sprostowanie: Mecz w Kętrzynie jednak był. Z tym, że Stomil był oficjalnie gospodarzem. Taki urok... ;))
Stadion Granicy robi bardzo dobre wrażenie, nowoczesny, czysty obiekt wielofunkcyjny. Bilet wstępu 7 złotych.

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, w początkowej jej fazie.Gdy schodziłem na murawę w połowie połowy Granica prowadziła już 3:0.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Granicy, a wynik na tablicy nie był przypadkiem.

Jedyna reprezentantka płci pięknej na murawie.

Druga połowa była bardziej wyrównana, głównie za sprawą lepszej gry Stomilu. Mimo to goście nie ustrzegli się utraty bramki. W ostatniej akcji meczu...

Okazałe zwycięstwo Granica świętowała razem z kibicami. Od mniej więcej 70 minuty sformowali młyn (na oko jakieś 30 osób) i prowadzili dość głośny doping. Brak oflagowania.