Sportovní klub Horní Suchá - TJ Gascontrol Havířov 2:1; Okresní přebor Karviná, Moravskoslezský kraj; 12.8.2023, (piłka nożna M)

Sportovní klub Horní Suchá -  TJ Gascontrol Havířov

Okresní přebor Karviná, Moravskoslezský kraj

Gospodarze dość szybko zdobyli bramkę. Akcja z prawej strony, bramkarzowi ewidentnie zabrakło zasięgu i tak odbił piłkę, że znalazła się pod nogami zawodnika SK, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce. W 30 minucie wrzutkę z prawej strony wślizgiem finalizuje napastnik gospodarzy. Pierwsza połowa kończy się dwubramkowym prowadzeniem SK.

Gościom udało się pod koniec meczu zdobyć bramkę kontaktową: wejście w pole karne, krótka piłka do znajdującego się na 5 metrze partnera i jest 2:1.

Goście mieli szansę nawet na remis, ale piłka odbiła się od słupka.

W rewanżu sytuację sam na sam mieli gospodarze, ale górą był bramkarz. Chwilę później sędzia zakończył mecz.