TJ Slovan Havířov - FK Těrlicko 6:3, Okresní přebor Karviná, Moravskoslezský kraj; 12.8.2023, (piłka nożna M)

TJ Slovan Havířov - FK Těrlicko

Okresní přebor Karviná, Moravskoslezský kraj

Mecz rozpoczął się od przysłowiowego piwa (w sumie nie znam żadnego przysłowia, które by pasowało do tej sytuacji... )

Pierwsza bramka dla Slovana padła po rzucie wolnym, który można zobaczyć poniżej...

Drugi gol dla gospodarzy padł po rzucie karnym.

Także trzecią bramkę meczu udało mi się uwiecznić. Ponownie gol z karnego, tym razem dla gości.

Druga połowa przyniosła grad bramek.

Zaczęło się jak u Hitchcocka. Bramkarzowi Slovana bardzo spieszyło się ze wznowieniem akcji. Zbytnio się spieszyło... i ostatecznie podał piłkę zawodnikowi Těrlicka, który technicznym lobem wyrównał stan meczu.

Potem jednak nastąpiło decydujące 6 minut meczu, w których gospodarze zdobyli 3 bramki. Najpierw strzał z dystansu - 3:2. Dwie minuty później uderzenie, które mimo wysiłków bramkarza kończy w siatce - 4:2. Gol na 5:2 to klasyczne wypuszczenie zawodnika Slovana w uliczkę i strzał obok interweniującego bramkarza.

Goście odpowiedzieli bramką po rzucie rożnym. Mimo straty dwóch goli, rzucili się do ataku. Gola zdobyli jednak gracze Slovana po ładnym, mocnym strzale  w samo okienko.