Sportowiec Modlniczka - Start Kamień 9:1; klasa A, grupa: Kraków II; 7.4.2024 (piłka nożna M)

Sportowiec Modlniczka - Start Kamień

klasa A, grupa: Kraków II

Dość spontaniczna decyzja o wyjeździe do Modlniczki. W każdym razie jeszcze godzinę przed meczem nie wiedziałem, że akurat tam zawitam ;)
Sportowiec dość szybko otworzył wynik, który chwilę później mógł nawet podwyższyć (uderzenie w poprzeczkę). Jak to często bywa, przewaga gospodarzy zakończyła się golem, ale dla Startu: dośrodkowanie z rzutu rożnego kończy się samobójem. Goście długo nie cieszyli się remisem, bowiem Sportowiec strzelił na 2:1. Start próbował odpowiedzieć i najbliżej gola był w sytuacji sam na sam, ale bramkarz gospodarzy był jednak górą. "Niewykorzystane sytuacje" jak wiadomo... ;) zatem Start dostał jeszcze dwa gongi przed przerwą: najpierw uderzenie po długim rogu, a potem minięcie bramkarza i strzał do pustej bramki. 4:1 do przerwy.
Końcówka pierwszej połowy chyba dobiła graczy Startu, bowiem druga połowa to już absolutna dominacja Sportowca.
Wejście z lewej strony w pole karne, wszyscy spodziewali się podania, ale zawodnik Sportowca zdecydował się na strzał: 5:1
Podanie z prawej strony pola karnego, bramkarz nie sięga i miejscowemu zawodnikowi nie pozostało nic innego jak wbić piłkę do pustej bramki: 6:1
Znów akcja prawą stroną, minięcie bramkarza i strzał z bardzo ostrego kąta: 7:1
Gracze z Kamienia stracili piłkę przy wyprowadzaniu i znów podanie i finalizacja do pustej bramki: 8:1
Ostatnia bramka to wyjście de facto 2 na 1, uderzenie po nodze interweniującego bramkarza wpada do siatki: 9:1.