MLKS Woźniki - Lotnik Kościelec 1:0, klasa okręgowa, grupa Częstochowa, 3.5.2018 (piłka nożna M)

MLKS Woźniki - Lotnik Kościelec

klasa okręgowa, grupa Częstochowa

Mimo, że trwa już runda rewanżowa, to było to pierwsze spotkanie tych drużyn. Jesienią najpierw nie dojechał MLKS, za drugim razem zaś nie zebrała się drużyna Kościelca. Ostatecznie wynik zweryfikowano jako walkower dla MLKSu.
Mecz nie był biletowany, na brami kupowało się jedynie cegiełki na szkolenie młodzieży. Kiełbasy, ani żadnego innego cateringu, nie stwierdzono.
Stadion bardzo przyjemny. Trybuna z bardzo wygodnymi (wysokie oparcia) plastikami. Można też wejść bocznym wejściem (za bramką) i obserwować mecz z wysokiej skarpy. Stadion wyposażony jest w oświetlenie i trochę szkoda, że dzisiaj nie było wykorzystane (a miałoby to send, biorąc pod uwagę burzowe chmury i zapadający zmrok).
Pierwsza połowa nie była wielkim widowiskiem. O jedną bramkę lepsi byli gospodarze. Mocny strzał mniej więcej z linii pola karnego wylądował w siatce. Goście chyba najlepszą sytuację mieli po błędzie bramkarza MLKSu, który wypluł przed siebie piłkę. Napastnikom Lotnika  nie udało się jednak skierować jej do siatki.
Druga połowa znacznie ciekawsza. Więcej szans z obu stron. Lotnik próbował (zwłaszcza groźne strzały z dystansu, zarówno po akcji jak i ze stałych fragmentów). Więcej goli jednak nie padło i mecz zakończył się skromną wygraną gospodarzy.